Nasze ZOO

Konkurs ortograficzny – zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego o Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Otwockiego (Puchar Starosty Otwockiego).

Terminarz Konkursu:

  • zgłoszenie szkół do udziału w Konkursie – do 27 stycznia 2023 roku (załącznik 1);
  • przekazanie tekstu dyktanda i kart pocztą elektroniczną do szkół – 7 lutego 2023 roku;
  • etap szkolny – 9 lutego 2023 roku, godzina 9:00;
  • dostarczenie protokołów z etapu szkolnego (załącznik 3) i zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku (załącznik 2) – 2 marca 2023 roku;
  • etap powiatowy – 16 marca 2023 roku, godzina 9:00;
  • wręczenie nagród laureatom – 20 kwietnia 2023 roku, godzina 10:00.

Organizatorki Konkursu:
Hanna Basek:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Renata Balcerzak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomości oraz pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAŁĄCZNIKI:

  1. Formularz zgłoszeniowy

  2. Oświadczenie rodzica

  3. Regulamin konkursu

Uwaga! Regulamin konkursu został aneksowany. W cz. III pkt 2 został zmieniony. Porawiona treść poniżej.

III. Zasady uczestnictwa:
Pkt 2. W III edycji Konkursu, w etapie powiatowym, może wziąć udział wyjątkowo z jednej szkoły, z klas siódmych, czworo uczniów, jeżeli w tej placówce nie zgłosił się nikt z klas ósmych lub zaistniały inne przyczyny. Laureatami w kategorii klas siódmych mogą zostać tylko dwie osoby z danej szkoły.