Nasze ZOO

Pomocne fundusze Rady Rodziców

Zw­ra­camy się do Pań­stwa z proś­bą o wpła­ty de­kla­ro­wanych skła­dek na Radę Ro­dzi­ców. Środ­ki fi­nan­so­we ro­dzi­ców i o­pie­ku­nów u­czniów w zna­czą­cy spo­sób wzbo­ga­cają o­fer­tę or­ga­ni­zowanych w szko­le zajęć i u­ro­czy­sto­ści dla dzie­ci. Niżej pre­zen­tu­jemy tylko nie­któ­re przy­kła­dy wy­ko­rzysta­nia fun­duszy Rady Ro­dzi­ców.

Roz­poczę­cie i za­koń­cze­nie roku szkol­nego w tym: zakup m.in. ar­ty­ku­łów de­ko­ra­cyj­nych, drze­wek, em­blema­tów dla kl. 1, ba­lo­nów, ba­niem my­dla­nych.

Ślu­bo­wa­nie u­czniów klas I w tym: karty pa­so­wania u­cznia, art. de­ko­ra­cyj­ne sali, de­ko­ra­cje na pro­gram ar­ty­stycz­ny – wy­stę­py dzie­ci.

Im­pre­zy świą­tecz­ne: Mi­ko­łaj w szko­le, de­ko­ra­cje o­kolicz­no­ściowe, sło­dy­cze, materiały na kier­masz świą­tecz­ny.

Zakup ksią­żek, dy­plo­mów, li­stów gra­tu­lacyj­nych na na­gro­dy dla u­czniów oraz po­dzię­kowań dla ro­dzi­ców na za­koń­cze­nie roku szkol­nego.

Tur­nie­je i kon­kur­sy ucz­niów w tym m.in.: Otwar­te Mi­strzo­stwa Szkół Pod­sta­wowych w Sza­chach, na­gro­dy w kon­kur­sach szkol­nych i kla­so­wych, trans­port u­czniów na za­wo­dy spor­towe.

Zakup kwia­tów na u­ro­czy­sto­ści szkol­ne i miej­skie oraz rocz­ni­ce pań­stwo­we z u­działem de­lega­cji szko­ły.

Do­fi­nan­sowanie u­czniów ( wy­ciecz­ki, wy­jaz­dy do kina, te­atru, drob­ne kosz­ty u­czest­nic­twa u­cznia w im­pre­zach poza te­renem szko­ły i in.

Kosz­ty u­trzy­ma­nia zwie­rząt w pra­cow­ni przy­ro­dy (po­karm, o­pie­ka le­ka­rza, do­posa­że­nie w ak­ce­so­ria tech­nicz­ne).

Le­kar­stwa do pod­sta­wowe­go wy­po­sa­że­nia ga­bi­ne­tu pie­lę­gniar­ki szkol­nej.

Do­posa­że­nie po­mocy dy­dak­tycz­nych, ksią­żek do bi­blio­te­ki, gier e­du­ka­cyj­nych do świe­tlicy szkol­nej oraz dla od­dzia­łów przed­szkol­nych, e­lemen­tów de­ko­ra­cyj­nych sal lek­cyj­nych, ko­ry­ta­rzy i sto­łów­ki, środ­ków pie­lę­gna­cyj­nych ro­ślin na te­renie szko­ły oraz wiele in­nych.