Uczniowe z życzeniami w domach opieki

Roz­poczy­na się Tri­du­um Pa­schal­ne – czas wcho­dze­nia w ta­jem­ni­cę Męki, Śmier­ci i Zmar­twy­chw­stania Ch­ry­stu­sa. Słowo Boże skła­nia nas do re­flek­sji nad swoim ży­ciem w świe­tle Wiel­kiej Mi­ło­ści Boga, który o­fia­rował swo­je­go Syna, aby nas zba­wić! Ch­ce­my uczyć się tej MIŁOŚCI DO BOGA I DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA, dla­te­go przed­sta­wi­ciele spo­łecz­no­ści u­czniow­skiej na­szej szko­ły od­wie­dzili dwa domy opie­ki: „Wrzos” i ZPO „Pokój i Dobro”, aby ob­da­rować cho­rych i star­szych ludzi drob­ny­mi o­kolicz­no­ściowy­mi u­po­min­ka­mi. Ch­cie­liśmy naszą o­bec­no­ścią pod­kre­ślić god­ność i war­tość każ­de­go czło­wie­ka. Słowa po­dzię­kowa­nia za pomoc pra­gnę wy­ra­zić pani Na­talii Grab­skiej, która jako pierw­sza za­szcze­pi­ła w ser­cach swo­ich u­czniów ra­dość da­wania sie­bie innym. W ten spo­sób mo­że­my kon­ty­nu­ować i wspól­nie roz­da­wać mi­łość lu­dziom sa­mot­nym i cier­pią­cym. Bło­gosła­wionych Świąt Wiel­ka­noc­nych!