Przyrodnicy na targach zwierząt

Mi­ło­śnicy przy­ro­dy z Dwu­nast­ki mają dziś za sobą bar­dzo o­woc­ną wy­pra­wę na targi zwie­rząt eg­zo­tycz­nych w War­szawie. Nie obyło się bez za­ku­pów, o­czy­wi­ście w gra­ni­cach u­sta­lo­nych przez ro­dzi­ców. Odro­bi­nę przy o­ka­zji po­więk­szy­ło się szkol­ne zoo. Już w po­nie­dzia­łek w szko­le po­ja­wi się żona dla na­sze­go ge­ko­na o­rzę­sione­go. Poza tym śli­ma­ki, ka­raczany, świersz­cze, sza­rań­czaki (te o­stat­nie to nie­stety karma, dla więk­szych miesz­kań­ców sali 22B). Pola od dziś ma agamę bro­da­tą, Paweł i Do­rot­ka będą ho­dowa­li mo­dlisz­ki, a chłop­cy z 5g zna­leź­li na tar­gach ak­ce­so­ria nie­zbęd­ne do ho­dow­li mró­wek i za­ło­żą for­mi­ka­rium. Nad tą nie­co­dzien­ną wy­ciecz­ką czu­wa­ła pani Beata wraz z ro­dzi­ca­mi. Dzię­ku­je­my!