Wolontariusze SKW „Dwunastki” dla naszej szkoły

W nie­dzielę, 10 lu­te­go 2019 roku wo­lon­ta­riu­sze Sz­kol­ne­go Koła Wo­lon­ta­riatu „Dwu­nast­ki” u­czest­ni­czy­li w akcji spo­łecz­nej przed ko­ściołem księ­ży Pal­lo­ty­nów, roz­da­jąc karty do gło­sowa­nia w ra­mach Otwoc­kie­go Bu­dże­tu Oby­wa­tel­skiego oraz za­chę­cając do gło­sowa­nia na pro­jekt pro­mowa­ny przez naszą pla­ców­ką. Dzię­ki za­an­gażo­waniu człon­ków koła, udało się prze­ko­nać wielu ludzi do prze­ka­zania nam swo­je­go głosu. Teraz o­cze­ku­jemy na wy­ni­ki gło­sowa­nia oraz mamy na­dzie­ję, że nasz pro­jekt za­kładają­cy bu­do­wę ścież­ki e­du­ka­cyj­no-e­ko­logicz­nej od­nie­sie suk­ces i bę­dzie­my mogli cie­szyć się za kilka mie­się­cy nową in­we­sty­cją w na­szej szko­le.