Dobry start w szkole

Drodzy Rodzice, poniżej zamieszczamy materiały przygotowane przez Powiatową Poradnię Psychologicno-Pegagogiczną w Otwocku: „DOBRY START W SZKOLE. Czy moje dziecko jest gotowe do szkoły? Jak mogę pomóc mu przygotować się do pierwszej klasy?”.

Materiały do pobrania

Projektanci Edukacji

Za­praszamy do gło­sowa­nia na po­mysł kon­kursowy na­szej szko­ły na stro­nie pro­jektanciedukacji.pl. Wy­star­czy tylko:

• wejść na stro­nę w za­kład­kę kon­kurs – ga­le­ria zgło­szonych po­mysłów,
  • zna­leźć nasz pro­jekt u­ży­wa­jąc fil­trów wy­szu­ki­wa­nia lub pi­sząc „Ma­ku­szyń­ski” i „kaligrafia” w wy­szu­ki­war­ce,
  • klik­nąć na nasz po­mysł z ikoną ko­zioł­ka, i drugi pomysł kaligraficzny, podać e-mail, imię, na­zwi­sko oraz numer te­lefo­nu,
  • na­stęp­nie o­tworzyć po­twier­dzenie które o­trzy­mu­je się na maila i go­towe! Za­gło­sowałeś/aś na nasz po­mysł!

Gło­sować mogą i ro­dzi­ce, i u­cznio­wie. Co­dzien­nie można oddać po jed­nym gło­sie. Akcja trwa od 1 do 10 grud­nia.

„Cornelius” już jest!

Już jest! Pierw­szy numer po­loni­stycz­nej ga­zet­ki SP12. Za­praszamy do lek­tu­ry kwar­tal­ni­ka „Cor­ne­lius”. Znaj­dzie­cie tu m.in.: wy­wiad z Panią Dy­rek­tor, cie­ka­wost­ki o pa­tro­nie na­szej szko­ły, twór­czość u­czniow­ską, re­cen­zje fil­mów, cie­ka­wost­ki o e­du­ka­cji skan­dy­naw­skiej oraz u­czniow­ski humor.

Za­praszamy!

Ko­mi­tet Re­dak­cyj­ny kl. 6c