Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe


Międzypowiatowe mistrzostwa szkół podstawowych w tenisie stołowym

Serock, 11.03.2019

3. miejsce: Wojtek Ćmoch 7b, Piotr Szyszko vel Chorąży 5h
opiekun: Igor Jaworski



Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej chłopców

Karczew, 27.02.2019

3. miejsce: Wojtek Ćmoch 7b, Dominik Jarząbek 6c, Bartek Kujawski 6d, Maks Żukowski 6e, Mikołaj Fic 6a, Piotr Szyszko vel Chorąży 5h, Michał Smoliński 5g, Łukasz Antoszewski 6c, Michał Tomalak 6b, Miłosz Murawski 6a
opiekun: Artur Basek



Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym chłopców

Wiązowna, 22.01.2019

1. miejsce: Wojciech Ćmoch 7b, Piotr Szyszko vel Chorąży 5h
opiekun: Igor Jaworski



Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Kołbiel, 28.09.2018

3. miejsce w kat. kl. 4—6: sztafeta chłopców w składzie: Bartosz Mocarski 5g, Wiktor Woźniak 5g, Antoni Tomaszek 5f, Michał Tomalak 6b, Bartłomiej Kujawski 6d, Jakub Mieszkowski 6e, Miłosz Murawski 6a, Cyprian Gocłowski 6a, Mikołaj Wójcik 6d, Dominik Jarząbek 6c, Rafał Chyliński 6d
opiekun: Igor Jaworski



Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Kołbiel, 25.09.2018

3. miejsce w kat. kl. 4—6: sztafeta dziewczt w składzie: Maja Płuzańska 6e, Marta Latuszek 6a, Weronika Dębińska 6b, Maja Kowalska 6c, Milena Kocięcka 6c, Dominika Góras 5c, Zuzanna Zaremba 5c, Maria Malinowska 5h, Marta Kusiak 5f, Zofia Zakrzewska 5f
opiekun: Anna Dobrowolska



Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

Kołbiel, 25.09.2018

3. miejsce: Bartłomiej Kujawski 6d
opiekun: Igor Jaworski


 

Osiągnięcia humanistyczne

 

XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „ALFIK”

12.12.2018

wynik bardzo dobry: Aleksandra Kołodziej 3c, Celina Kożuch 3b, Roksana Bąk 3b, Franciszek Czarny 3b, Zuzanna Gniadek 6c, Blanka Klekot 6d, Kinga Guzek 7b, Natalia Ćwiklińska 7d

wynik dobry: Paweł Celiński 3b, Mikołaj Widłak 3b, Franciszek Ulatowski 4e, Bartłomiej Szerega 4b, Mateusz Szyszko vel Chorąży 8e


Osiągnięcia artystyczne

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Warszawa, 24.01.2019

1. miejsce w kategorii klas 1–3: Aleksandra Kołodziej 3c
3. miejsce w kategorii klas 7–8 i gimnazjum: Aleksandra Celińska 8c i Sandra Wojtan 8a
opieka artystyczna: s. Gracjana Makarska i s. Sylwia Sztuka


 

XVI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

Otwock, 19.01.2019

2. nagroda w kategorii zespołów ze szkół podstawowych (V–VIII) i klas gimnazjalnych: Duet „Puer natus” – Aleksandra Celińska 8c i Sandra Wojtan 8a
opieka artystyczna: s. Gracjana Makarska i s. Sylwia Sztuka
2. nagroda w kategorii solistów (11–14 lat): Mateusz Łukaszewicz 6d
3. nagroda w kategorii solistów (11–14 lat): Iga Kusztal 8b


 

Osiągnięcia matematyczne

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

21.11.2018

Wynik bardzo dobry: Roksana Bąk 3b, Agata Wronikowska 3b, Mateusz Plejznerowski 5f, Kajetan Doniec 5f, Cyprian Gocłowski 6a, Karol Trzeciak 6b, Rafał Ulatowski 6c
Wynik dobry: Przemysław Piwowarski 5f, Łukasz Antoszewski 6c