Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej

Malcanów, 22.03.2019

2. miejsce: drużyna dziewcząt w składzie: Marta Latuszek 6a, Oliwia Piekarska 6e, Magdalena Sobocińska 6d, Karolina Kośmicka 6e, Dominika Piskorz 6b, Natalia Szarańska 6d, NataliaPobudkiewicz  6d, Marianna Czarnecka 6a, Julia Badowska 6b
opiekun: Ewa Raczkowska



Międzypowiatowe mistrzostwa szkół podstawowych w tenisie stołowym

Serock, 11.03.2019

3. miejsce: Wojtek Ćmoch 7b, Piotr Szyszko vel Chorąży 5h
opiekun: Igor Jaworski



Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej chłopców

Karczew, 27.02.2019

3. miejsce: Wojtek Ćmoch 7b, Dominik Jarząbek 6c, Bartek Kujawski 6d, Maks Żukowski 6e, Mikołaj Fic 6a, Piotr Szyszko vel Chorąży 5h, Michał Smoliński 5g, Łukasz Antoszewski 6c, Michał Tomalak 6b, Miłosz Murawski 6a
opiekun: Artur Basek



Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym chłopców

Wiązowna, 22.01.2019

1. miejsce: Wojciech Ćmoch 7b, Piotr Szyszko vel Chorąży 5h
opiekun: Igor Jaworski



Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Kołbiel, 28.09.2018

3. miejsce w kat. kl. 4—6: sztafeta chłopców w składzie: Bartosz Mocarski 5g, Wiktor Woźniak 5g, Antoni Tomaszek 5f, Michał Tomalak 6b, Bartłomiej Kujawski 6d, Jakub Mieszkowski 6e, Miłosz Murawski 6a, Cyprian Gocłowski 6a, Mikołaj Wójcik 6d, Dominik Jarząbek 6c, Rafał Chyliński 6d
opiekun: Igor Jaworski



Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Kołbiel, 25.09.2018

3. miejsce w kat. kl. 4—6: sztafeta dziewczt w składzie: Maja Płuzańska 6e, Marta Latuszek 6a, Weronika Dębińska 6b, Maja Kowalska 6c, Milena Kocięcka 6c, Dominika Góras 5c, Zuzanna Zaremba 5c, Maria Malinowska 5h, Marta Kusiak 5f, Zofia Zakrzewska 5f
opiekun: Anna Dobrowolska



Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

Kołbiel, 25.09.2018

3. miejsce: Bartłomiej Kujawski 6d
opiekun: Igor Jaworski



Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

Kołbiel, 25.09.2018

3. miejsce: Agata Bąbik 8b
opiekun: Ewa Raczkowska


 

Osiągnięcia matematyczne

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

21.03.2019

Laureatka: Jadwiga Fenik 8d
Wynik bardzo dobry (w swoich kategoriach wiekowych): Agata Wronikowska kl. 3, Daria Wojdat kl. 3
Wyróżnienia (w swoich kategoriach wiekowych): Michał Celiński kl. 2, Roksana Bąk kl. 3, Aleksandra Kołodziej kl. 3, Franciszek Ulatowski kl. 4, Przemysław Piwowarski kl. 5, Aleksandra Kolenkiweicz kl. 5, Mateusz Plejznerowski kl. 5, Helena Jerzak vel Dobosz kl. 5, Karol Trzeciak kl. 6, Stanisław Orzechowski kl. 6, Łukasz Antoszewski kl. 6,


 

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Przygoda z matematyką” zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Juliusz Słowackiego w Otwocku

20.03.2019

1. miejsce w kategorii klas gimnazjalnych: Jadwiga Fenik 8d


 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

21.11.2018

Wynik bardzo dobry: Roksana Bąk 3b, Agata Wronikowska 3b, Mateusz Plejznerowski 5f, Kajetan Doniec 5f, Cyprian Gocłowski 6a, Karol Trzeciak 6b, Rafał Ulatowski 6c
Wynik dobry: Przemysław Piwowarski 5f, Łukasz Antoszewski 6c


 

Osiągnięcia humanistyczne

 

XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „ALFIK”

12.12.2018

wynik bardzo dobry: Aleksandra Kołodziej 3c, Celina Kożuch 3b, Roksana Bąk 3b, Franciszek Czarny 3b, Zuzanna Gniadek 6c, Blanka Klekot 6d, Kinga Guzek 7b, Natalia Ćwiklińska 7d

wynik dobry: Paweł Celiński 3b, Mikołaj Widłak 3b, Franciszek Ulatowski 4e, Bartłomiej Szerega 4b, Mateusz Szyszko vel Chorąży 8e


Osiągnięcia artystyczne

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Warszawa, 24.01.2019

1. miejsce w kategorii klas 1–3: Aleksandra Kołodziej 3c
3. miejsce w kategorii klas 7–8 i gimnazjum: Aleksandra Celińska 8c i Sandra Wojtan 8a
opieka artystyczna: s. Gracjana Makarska i s. Sylwia Sztuka


 

XVI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

Otwock, 19.01.2019

2. nagroda w kategorii zespołów ze szkół podstawowych (V–VIII) i klas gimnazjalnych: Duet „Puer natus” – Aleksandra Celińska 8c i Sandra Wojtan 8a
opieka artystyczna: s. Gracjana Makarska i s. Sylwia Sztuka
2. nagroda w kategorii solistów (11–14 lat): Mateusz Łukaszewicz 6d
3. nagroda w kategorii solistów (11–14 lat): Iga Kusztal 8b