2009/2010

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Wiosenny turniej szachowy w Szkole Podstawowej nr 12 w Otwocku
(8.05.2010)
W grupie C – turniej dla szachistów do lat 10 z udziałem 24 szachistów, trzy pierwsze miejsca zajęli zawodnicy naszej szkoły: Maksymilian Kotula (kl. 1) i Dominik Głębocki (kl. 2) i Maciej Bochyński (kl. 3). Najlepsze zawodniczki to: Weronika Konarzewska (kl. 1), Gabriela Bąbik i Karolina Szeremeta (obie kl. 3)
W grupie B – turniej z udziałem szachistów do lat 16, trzecie miejsce Michał Walasek i czwarte Michał Szczęśniak (obaj kl. 4).

Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej ChłopcówDrużyna piłki nożnej chłopców
(kwiecień 2010)
I miejsce drużyna w skaładzie: Jarek Strzyżewski (kl. 6e), Bartek Bytniewski (kl. 5c), Dominik Sokołowski (kl. 5f), Tomek Fila (kl. 6e), Michał Moczulski (kl. 6a), Paweł Fuksiewicz (kl. 6b), Mikołaj Szymczyk (kl. 6b), Michał Matyja (kl. 6b), Maciek Drozda (kl. 6b), Mikołaj Adamiak (kl. 5c), Kuba Piotrzkowicz (kl. 5a), Tomek Głogowski (kl. 6e), Eryk Redwan (kl. 6c)

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt