Nagrodzone ozdoby choinkowe

W niedzielę, 12 grudnia w Klubie Kultury „Zastów” w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ozdoba choinkowa”. Na konkurs wpłynęło 744 ozdoby. Wiele prac prezentowało bardzo wysoki poziom artystyczny i niełatwo było jurorom: Oldze Grądzkiej, Aleksandrze Mostowskiej i Dariuszowi Krysiakowi wybrać najpiękniejsze. Wśród najlepszych znaleźli się nasi uczniowie, którym gratulujemy.

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to:
Katarzyna Niemiec z klasy 4a (II miejsce)
Mateusz Wiśniewski z klasy 6f (III miejsce)
Maria Świątek z klasy 5b (wyróżnienie)

Wszystkie nadesłane prace zostały przekazane na akcję Stowarzyszenia Kultralno-Oświatowego przy Szkole Podstawowej nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz powodzian z Gminy Wilków.