„Kreator Zdrowia”

„Kreator Zdrowia”Klasa 1b pod o­pie­ką wy­cho­waw­cy, pani Ma­rio­li Ro­słoniec i przy współ­udzia­le pie­lę­gniar­ki pani Te­resy Mauer-Skro­bisz za­ję­ła II miej­sce w Ogól­no­pol­skim Kon­kur­sie „Kre­ator Zdro­wia”, zor­ga­ni­zowanym przez Mi­nister­stwo Zdro­wia i Pol­skie To­wa­rzy­stwo Die­tety­ki. W na­gro­dę klasa o­trzy­ma­ła dy­plom, gry e­du­ka­cyj­ne i sprzęt spor­towy. Za­pro­jek­towano em­blemat na ko­szul­kę, ze­staw ćwi­czeń na po­ran­ną gim­na­sty­kę, oraz na­grano film z ćwi­cze­nia­mi.

Zestaw ćwiczeń opracowany przez uczniów

Uczniowie klasy 1b rano ćwiczą do słów wiersz pt : „Gimnastyka” autorstwa Marioli Rosłoniec – wychowawczyni

„GIMNASTYKA”

Gimnastyka, gimnastyka (klaskanie w dłonie)