Nagroda dla Globtroterów

Z radością informujemy, że dzieci uczestniczące w zajęciach Świetlicowego Klubu Małych Globtroterów zdobyły nagrodę główną w konkursie „Przewodnik po swojej miejscowości” zorganizowanym przez Telewizję Polską i program „Moliki Książkowe”.

Nagrodą w konkursie był przewodnik z serii „Polska na szóstkę” – „Warszawa. Stare i Nowe Miasto” napisany przez Mariannę Gal. Dzieci otrzymały również inne książki: „Bajki chińskie”, przewodnik po Polsce – „Poznajemy nasz kraj”, książke historyczną „Jeszcze Polska nie zginęła” oraz płytę z piosenkami z programu „Moliki Książkowe”. Małym Globtroterom serdecznie gratulujemy!

Zobacz odcinek programu, w którym pokazywany jest nasz nagrodzony przewodnik.