OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW OTWOCKA ZA ROK SZKOLNY 2013/2014
1. miejsce


KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POWIATU OTWOCKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2013/2014
1. miejsce


Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym w Gliniance
26.05.2014


2. miejsce – reprezentacja chłopców klas 4


Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym w Gliniance
12.05.2014


2. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Filip Prochowski 6d, Rafał Zwierzyński 6d ,Szymon Walicki 6f , Krzysztof Nowak 6b, Sebastian Pyć 6a, Dominik Rice 5d


Finał XVI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w Radomiu
9.05.2014


3. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Szymon Walicki 6f, Rafał Zwierzyński 6d, Krzysztof Nowak 6b, Filip Łypka 5d, Jakub Kita 6e, Dominik Rice 5d, Filip Prochowski 6d, Łukasz Żurowski 5c, Michał Skowroński 6d i Piotr Macieląg 6e


Finał XVI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych w Siedlcach
29.04.2014


16. miejsce – Filip Łypka 5d


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Szachach
29.04.2014


2. miejsce – Joanna Kaczmarska 6f
2. miejsce – drużyna w składzie: Joanna Kaczmarska 6f, Maciej Szczęśniak 6d, Michał Szulejko 6c


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Piłce Nożenj Dziewcząt
16.04.2014


3. miejsce – drużyna w składzie: Dominika Baran 6e, Natalia Barańska 6e, Anna Kocielnik 6e, Pola Janowska 6d, Patrycja Turowska 6b, Kaja Wyszomirska 6a, Sabina Świder 6e, Zuzanna Spychalska 6c, Nikola Kabulska 6d, Magda Zubkiewicz 6d, Małgorzata Sitek 6a, Karolina Hejduk 6b


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w Wiązownie
9.04.2014


1. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Julia Gaj 5d, Magdalena Tomalak 5d i Małgorzata Bąbik 5d
2. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Jan Paziewski 6f, Piotr Kopańczuk 6b i Michał Szulejko 6c


Międzypowiatwe Mistrzostwa w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Legionowie
2.04.2014


2. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Ignacy Zakrzewski 6e, Jan Banasiak 6e, Wojtek Pieczonka 6b, Franek Zieliński 6c, Jakub Kita 6e, Sebastian Pyć 6a, Mateusz Dura 6f, Piotr Kopańczuk 6b, Maciek Blechman 6d, Krzysztof Nowak 6b, Michał Skowroński 6d, Rafał Zwierzyński 6d, Filip Prochowski 6d


Turniej Piłkarski o Puchar Wiosny
21.03.2014


1. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Jan Banasiak 6e, Szymon Pieniak 6c, Piotr Borowiec 6a, Maciek Blechman 6d, Michał Skowroński 6d, Filip Prochowski 6d, Szymon Walicki 6f (Król Strzelców pucharu), Krzysztof Nowak 6b, Piotr Macieląg 6e, Jakub Kita 6e


Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Karczewie
20.03.2014


1. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Ignacy Zakrzewski 6e, Jan Banasiak 6e, Wojtek Pieczonka 6b, Franek Zieliński 6c, Jakub Kita 6e, Sebastian Pyć 6a, Mateusz Dura 6f, Piotr Kopańczuk 6b, Maciek Blechman 6d, Krzysztof Nowak 6b, Michał Skowroński 6d, Rafał Zwierzyński 6d, Filip Prochowski 6d


Międzypowiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Karczewie
20.03.2014


2. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Baran 6e, Natalia Barańska 6e, Anna Kocielnik 6e, Pola Janowska 6d, Patrycja Turowska 6b, Julia Gaj 5d, Idziak Natalia 6c, Małgorzata Bąbik 5d, Gabrysia Penkul 6e, Sabina Świder 6e, Wilk Natalia 6e, Ula Skwarek 6d, Zubowicz Natalia 6e


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Mini Siatkówce Dziewcząt w Karczewie
13.02.2014


2. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Turowska kl. 6b, Dominika Baran kl. 6e, Anna Kocielnik kl. 6e, Natalia Barańska kl. 6e, Pola Janowska kl. 6d, Natalia Zubowicz kl 6e, Natalia Wilk kl. 6e, Olga Przybyłek kl. 6b, Julia Gaj kl. 5d, Natalia Idziak kl. 6c, trener: p. Ewa Raczkowska


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców w Karczewie
2. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Igor Kostrowicki 6b, Piotr Kopańczuk 6b, Maciek Denis 6f, Franek Zieliński 6c, Jakub Kita 6e, Michał Skowroński 6d, Maciek Gorzelańczyk 6b, Krzysztof Nowak 6b, Ignacy Zakrzewski 6e, Mateusz Dura 6f


Mistrzostwa Otwocka w Mini Piłce Koszykowej Chłopców
1. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Igor Kostrowicki 6b, Piotr Kopańczuk 6b, Maciek Denis 6f, Franek Zieliński 6c, Jakub Kita 6e, Michał Skowroński 6d, Maciek Gorzelańczyk 6b, Krzysztof Nowak 6b, Ignacy Zakrzewski 6e, Mateusz Dura 6f


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Mini Siatkówce Chłopców w Karczewie


2. miejsce – drużyna chłopców


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Mini Siatkówce Dziewcząt w Karczewie
2. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Turowska kl. 6b, Dominika Baran kl. 6e, Anna Kocielnik kl. 6e, Natalia Barańska kl. 6e, Pola Janowska kl. 6d, Natalia Zubowicz kl 6e, Natalia Wilk kl. 6e, Olga Przybyłek kl. 6b, Julia Gaj kl. 5d, Natalia Idziak kl. 6c, trener: p. Ewa Raczkowska


Międzypowiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt w Piasecznie
16.12.2013


3. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Baran kl. 6e, Natalia Barańska kl. 6e, Anna Kocielnik kl. 6e, Pola Janowska kl. 6d, Patrycja Turowska kl. 6b, Zubowicz Natalia kl. 6e, Natalia Wilk kl. 6e, Natalia Idziak kl. 6c, Zuzanna Czajka kl. 6b, Gabrysia Penkul kl. 6e, Urszula Skwarek kl. 6d, Aleksandra Stępień kl. 6e


Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich w Warszawie-Wesołej
7.12.2013
3. miejsce – drużyna w składzie: Krystian Bogusz 6e, Maciej Szczęśniak 6d, Joanna Kaczmarska 6f, Michał Szulejko 6c


Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszychkowej Chłopców
25.11.2013

2. miejsce – drużyna chłopców


Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszychkowej Dziewcząt
22.11.2013

1. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Baran kl. 6e, Natalia Barańska kl. 6e, Anna Kocielnik kl. 6e, Pola Janowska kl. 6d, Patrycja Turowska kl. 6b, Zubowicz Natalia kl. 6e, Natalia Wilk kl. 6e, Natalia Idziak kl. 6c, Zuzanna Czajka kl. 6b, Gabrysia Penkul kl. 6e, Urszula Skwarek kl. 6d, Aleksandra Stępień kl. 6e


Mistrzostwa Otwocka w Piłce Koszychkowej Dziewcząt
19.11.2013
1. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Baran kl. 6e, Natalia Barańska kl. 6e, Anna Kocielnik kl. 6e, Pola Janowska kl. 6d, Patrycja Turowska kl. 6b, Zubowicz Natalia kl. 6e, Natalia Wilk kl. 6e, Natalia Idziak kl. 6c, Zuzanna Czajka kl. 6b, Gabrysia Penkul kl. 6e, Urszula Skwarek kl. 6d, Aleksandra Stępień kl. 6e


Międzypowiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Pomiechówku
18.10.2013
2. miejsce – sztafeta chłopców w składzie: Szymon Walicki kl. 6f, Aleks Głowala kl. 4c, Rafał Zwierzyński kl. 6d, Krzysztof Nowak kl. 6b, Filip Łypka kl. 5d, Maciej Blechman kl. 6d, Dominik Rice kl. 5d, Michał Skowroński kl. 6d, Maciej Denis kl. 6f, Piotr Macieląg kl. 6e, Rez.: Paweł Wilim kl. 5e, Rez.: Łukasz Żurowski kl. 5c


Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych
28.09.2013

Klasy 4:
1. miejsce – Błażej Łukaszewicz 4d, 2. miejsce – Aleksy Głowala 4c
Klasy 5:
2. miejsce – Filip Łypka 5d
Klasy 6:
3. miejsce – Szymon Walicki 6f


Sztafetowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych
1. miejsce – sztafeta chłopców w składzie: Piotr Macieląg 6e, Błażej Łukaszewicz 4d, Aleksy Głowala 4c, Dominik Rice 5d, Maciej Blechman 6d, Michał Skowroński 6d, Łukasz Żurowski 5c, Szymon Walicki 6f, Rafał Zwierzyński 6d, Jakub Kita 6e, Paweł Wilim 5e, Aleksander Dymowski 6d
3. miejsce – sztafeta dziewcząt w składzie: Dominika Baran 6e, Zuzanna Spychalska 6c, Zuzanna Żołnik 6f, Natalia Sitnik 5d, Julia Drachel 5b, Pola Janowska 6d, Karolina Olszanka 6b, Ania Kwaśnik 5b, Małgorzata Bąbik 5d, Julia Gaj 5d


OSIĄGNIĘCIA MATEMATYCZNE

Konkurs przedmiotowy z matematyki organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Laureat konkursu – Dominik Głębocki kl. 6c


Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wynik bardzo dobry – Grzegorz Strojnowski kl. 2, Julia Makarewicz kl. 2
Wyróżnienie – Mikołaj Michałowski kl. 2, Patrycja Pytlarczyk kl. 3c, Jadwiga Fenik kl. 3d , Gabriela Malinowska kl. 3c, Anna Adamczyk kl. 4c , Mateusz Ćmoch kl. 4a, Hubert Sobociński kl. 4d , Zuzanna Bąk kl. 5a, Maciej Szczęśniak kl. 6c, Jakub Kita kl. 6e, Natalia Wilk kl. 6e, Jacek Masłowski kl. 6e, Natalia Barańska kl. 6e, Aleksandra Kacperek kl. 6d, Aleksandra Kudła kl. 6e


II Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”
Kategoria klas szóstych:
I miejsce – Dominik Głębocki kl. 6c
III miejsce – Aleksandra Kudła 6e
 


Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny”
Wynik bardzo dobry – Anna Adamczyk kl.4, Mateusz Ćmoch kl.4a, Zuzanna Bąk kl.5a, Maciej Szczęśniak kl.6d, Jacek Masłowski kl.6e, Natalia Wilk kl.6e,
Wynik dobry – Maciej Kasprzak kl.5


OSIĄGNIĘCIA HUMANISTYCZNE

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Finalista konkursu – Natalia Andrulonis kl.6a


OSIĄGNIĘCIA PRZYRODNICZE

Ogólnopolski konkurs filmowy „Odkrywcy kosmosu” zorganizowany przez National Geographic Channel
6.06.2014
Nagroda główna – zespół w składzie: Aleksandra Głębocka 4b, Dominik Głębocki 6c, Julia Kania 4b, Albert Szubiński 6c, pod opieką p. Hanny Zarzeckiej


OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Architektura Mojego Regionu”
8.05.2014
1. miejsce – Mikołaj Gał kl. 6a
3. miejsce – Adam Pośrednik kl. 6d


Konkurs plastyczny na stroik wielkanocny zor­ga­ni­zowany przez Klub Kultury „Zastów” w Warszawie
12.04.2014
3. miejsce – Julia Drachel kl. 5b


Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę zor­ga­ni­zowany przez Klub Kultury „Zastów” w Warszawie
12.04.2014
1. miejsce – Stanisław Gruza kl. 4a
2. miejsce – Grzegorz Rybicki kl. 5d


Konkurs plastyczny na palmę wielkanocną zor­ga­ni­zowany przez Klub Kultury „Zastów” w Warszawie
12.04.2014
1. miejsce – Julia Melaniuk kl. 5b
3. miejsce – Szymon Smaczyński kl. 6b


Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną  zor­ga­ni­zowany przez Niepubliczną Szkołę im. Noblistów Polskich w Otwocku
19.12.2013
1. miejsce – Marcin Jóźwiak kl. 4d


XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa” zor­ga­ni­zowany przez Klub Kultury „Zastów” w Warszawie
15.12.2013
3. miejsce – Kacper Rzeźnicki kl. 4d, wyróżnienie – Natalia Chyczewska


Konkurs Plastyczny „Polacy w walce o niepodległość” zor­ga­ni­zowany przez Klub „Batory” w Otwocku
12.11.2013
1. miejsce – Patrycja Duda kl. 5c


X e­dy­cja Kon­kursu Pla­stycz­ne­go „Pocz­tów­ka z wa­kacji” zor­ga­ni­zowane­go przez Miej­ska Bi­blio­te­kę Pu­blicz­ną w Ra­dom­sku
18.10.2013
2. miejsce – Julia Niewczas kl. 3e, wyróżnienie – Zosia De­rewoń­ko kl. 3e, He­lena Ro­pe­lew­ska kl. 3e


INNE OSIĄGNIĘCIA