2014/2015

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


FINAŁ ROKU SPORTOWEGO

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW OTWOCKA ZA ROK SZKOLNY 2014/2015
1. miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POWIATU OTWOCKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2014/2015
2. miejsce

No images found.

Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w trójboju lekkoatletycznym
Glinianka, 29.05.2015


2. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Jadwiga Fenik 4d, Zofia Kożuch 4b, Patrycja Sosnowska 5c, Amelia Mróz 4b, Aleksandra Rutkowska 4f


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w pływaniu chłopców
Józefów, 13.04.2015


1. miejsce – sztafeta chłopców w składzie: Adam Skrodzki 4e, Jakub Baliński 4d, Mateusz Trzaskowski 4d, Olaf Kaczmarczyk 4d, Błażej Łukaszewicz 5d, Hubert Ilcewicz 5b, Dominik Rice 6d, Franciszek Rutkowski 6b, opiekun: Igor Jaworski


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w pływaniu dziewcząt
Józefów, 10.04.2015


3. miejsce – sztafeta dziewcząt w składzie: Ola Jarzemska 3e, Julia Sokolik 3d, Nadia Kuczyńska 4e, Maja Gront 4f, Julia Kania 5b, Hania Kożuch 5e, Małgorzata Grudniewska 4a


Wiosenny Turniej Piłkarski Szkół Podstawowych
Otwock, 20.03.2015


3. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Jakub Borkowski 6a, Dominik Cwalina 6b, Franciszek Rutkowski 6b, Dawid Pakuła 6b, Dawid Piskorski 6c, Szymon Kozłowski 6c, Dominik Rice 6d, Filip Łypka 6d, Paweł Wilim 6e,  Aleksy Głowala 5c, opiekun: Igor Jaworski


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w piłce ręcznej chłopców
Karczew, 17.03.2015


3. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Wojciech Wilczek 6e, Kacper Celiński 6e, Dominik Cwalina 6b, Dominik Rice 6d, Dawid Pakuła 6b, Franciszek Rutkowski 6b, Dariusz Woźnicki 6e, Tomek Siwek 6d, Szymon Kozłowski 6c, opiekun: Igor Jaworski


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w tenisie stołowym dziewcząt
Wiązowna, 16.03.2015


1. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Tomalak 6d, Julia Gaj 6d, Małgorzata Bąbik 6d


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w piłce ręcznej dziewcząt
Karczew, 9.03.2015


3. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Julia Gaj 6d,   Małgorzata Bąbik 6d,  Kornelia Penkul 5e, Anna Łysik 6c, Sonia Lewandowska 6b,  Aleksandra Nowakowska 6b,  Weronika Konarzewska 6b,  Aleksandra Dworakowska 6e, Weronika Szostak 6e, Julia Drachel 6b, Izabela Szymańska 6c, Julia Kęder 6a


Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w unihokeju dziewcząt
Karczew, 11.12.2014


3. miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Nowakowska 6b, Anna Kwaśnik 6b, Weronika Konarzewska 6b, Nina Czapska 6b, Julia Melaniuk 6b, Martyna Kośmicka 6b, Anna Łysik 6c, Zuzanna Bąk 6a, Julia Kęder 6a, Aleksandra Dworakowska6e, Dominika Dworakowska 6e


Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Józefowa
Józefów, 25.11.2014
2. miejsce – sztafeta chłopców w składzie: Olaf Kaczmarczyk 4d, Adam Skrodzki 4e, Hubert Ilcewicz 5b, Błażej Łukaszewicz 5d


Mistrzostwa Otwocka w Piłce Nożnej Chłopców
Otwock, 28.10.2014
1. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Szymon Piskorz 6b, Dawid Pakuła 6b, Dominik Cwalina 6b, Franciszek Rutkowski 6b, Michał Wyszomirski 6b, Szymon Kozłowski 6c, Paweł Wilim 6e, Dominik Rice 6d, Filip Łypka 6d, Aleksy Głowala 5c. Opiekun: Igor Jaworski.


Międzypowiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Pomiechówek, 10.10.2014


2. miejsce – sztafeta chłopców w składzie: Szymon Piskorz 6b, Paweł Wilim 6e, Filip Łypka 6d, Aleksy Głowala 5c, Dominik Rice 6d, Hubert Ilcewicz 5b, Michał Wyszomirski 6b, Filip Głowacki 5d, Łukasz Żurowski 6c, Błażej Łukaszewicz 5d


Międzypowiatowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
Pomiechówek, 9.10.2014


1. miejsce – Błażej Łukaszewicz 5d


Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Karczew, 2.10.2014


1. miejsce – drużyna chłopców w składzie: Szymon Piskorz 6b, Filip Łypka 6d, Paweł Wilim 6e, Aleksy Głowala 5c, Dominik Rice 6d, Hubert Ilcewicz 5b, Michał Wyszomirski 6b, Filip Głowacki 5d, Dawid Pakuła 6b, Błażej Łukaszewicz 5d
3. miejsce – drużyna dziewczat w składzie: Aleksandra Dworakowska 6e, Małgorzata Bąbik 6d, Anna Kwaśnik 5b, Weronika Gładysz 6b, Weronika Szostak 6e, Julia Kęder 6a, Maria Moździerz 5e, Hanna Kożuch 5e, Julia Drachel 6b, Julia Gaj 6d, Gabriela Rzepecka 6e


Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
25.09.2014


1. miejsce (1200 m) – Błażej Łukaszewicz 5d
1. miejsce (800 m) – Julia Gaj 6d
2. miejsce (1200 m) – Dominik Rice 6d
1. miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców
2. miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt


OSIĄGNIĘCIA MATEMATYCZNE


Międzyszkolny Konkurs Matematyczn „Matematyka na 6”
22.05.2015
1. miejsce (w kategorii kl. 5) – Hubert Sobociński 5d
2. miejsce (w kategorii kl. 4) – Patrycja Pytlarczyk 4c i Jadwiga Fenik 4d
3. miejsce (w kategorii kl. 4) – Łukasz Zbysińsdki 4c


OSIĄGNIĘCIA HUMANISTYCZNE


OSIĄGNIĘCIA PRZYRODNICZE


III edycja ogólnopolskiego Konkursu na Prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń - zdrowy dorosły”
1.06.2015
1. miejsce – Miłosz Zieliński 4e


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ZImowe Ptakoliczenie”
1.03.2015
Laureatka – Aleksandra Łazor 5c


OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE


Ogólnopolski Konkurs na Grafikę Komputerową „Cztery pory roku”
31.03.2015
2. miejsce – Weronika Witan 4e


XXII Przegląd jasełek zorganizowany przez Otwockie Centrum Kultury
Otwock, 18.01.2015
3. miejsce – szkolny zespół teatralny


INNE OSIĄGNIĘCIA