Osiągnięcia inne

 

Konkurs „Caritas = Miłość” zorganizowany przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej

Warszawa, 25.05.2017

1. miejsce – Zuzanna Kołodziej 6c

2. miejsce – Jakub Szerega 6e


 

Osiągnięcia przyrodnicze

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,COŚ ZIELONEGO” zorganizowany przez Stowarzyszenia ,,JESTEM” i ,,UŚMIECH DZIECKA’’

Lubliniec, 25.05.2017

wyróżnienie – Oliwia Sąsiadek 4d

Opieka: Beata Bany


Konkurs Plastyczny „Nasza Natura – Mój skarb” zorganizowany przez Poleski Park Narodowy

Urszulin, 23.05.2017

wyróżnienie – Magdalena Jaworska 6d, Maja Michalska 4d

Opieka: Beata Bany


Konkurs Przyrodniczy „Torfowiska z bliska” zorganizowany przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych

Otwock, 18.11.2016

2. miejsce – Piotr Płochowski 6e

wyróżnienie – Maja Michalska 4d

Opieka: Beata Bany


 

Osiągnięcia artystyczne

 

XXVI Konkurs Wielkanocny organizowany przez Otwockie Centrum Kultury

Otwock, 23.04.2017

3. miejsce – Magdalena Jaworska 6d


 

Konkurs plastyczny na plakat promujący ochronę drzew

Otwock, 20.04.2017

wyróżnienie – Aleksandra Kolenkiewicz 3g


 

V Powiatowy Konkurs na Palmę Wielkanocną

Kołbiel, 8.04.2017

3. miejsce – Maciej Świerlikowski 4b


Mazowiecki Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza pisanka”

Warszawa, 23.03.2017

1. miejsce – Piotr Płochowski 6e
1. miejsce – Karol Płochowski 5d
wyróżnienia – Gabriela Wróblewska 5e, Maciej Świerlikowski 4b


Noworoczny Turniej Tańca Towarzyskiego FAST-STEP 2017

Warszawa Wesoła, 22.01.2017

1. miejsce w występie drużynowym – grupa podstawowa: Katarzyna Semeniuk 0, Judyta Prządka 2a, Florian Dąbrowski 1a, Karolina Kisiel 2a, Franciszek Konopacki 1a, Ewa Czajka 2b, Milena napiórkowska 4c, Jan Napiórkowski 2d, Julia SZymańska 2f, Michał Łysik 1b, Hanna Kurowska 2f, grupa zaawansowana: Amelia Włoch 3h, Jan Szymański 3h, Hanna Dzierba 3h, Szymon Wagner 3g, Daria Woźniak 3g, marta Bogusz 3c, Dawid Ostałowski 2g, Kamelia Krasuska 1b, Filip Sochanik 1c


Ogólnopolski Konkurs „Drogi Mikołaju...” zorganizowany przez firmę Butcher's

16.12.2016

1. miejsce – Weronika Witan 6e


II Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „You Can Sing!”

Józefów, 23.11.2016

2. miejsce  – Iga Kusztal 6b


Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Miasto Otwock za 100 lat”

Otwock, 22.10.2016

1. miejsce w kategori klas 4–6 szkół podstawowych: Magdalena Jaworska 6d
2. miesce w kategorii klas 4–6 szkół podstawowych: Dorota Feczan 4d
3. miejsce w kategorii klas 4–6 szkół podstawowych: Kacper Gawlik 5a
3 miejsce w kategorii klas 1–3 szkół podstawowych: Julia Urbaniak 3g
wyróżnienie w kategorii klas 4–6 szkół podstawowych: Mateusz Muszyński 4e


XV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Darujmy światu pokój”

Oświęcim, 21.09.2016

wyróżnienie w kategorii 11–13 lat: Mateusz Piasecki (absolwent 2016)

 


Osiągnięcia humanistyczne

 

Miejskie eliminacje 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Otwock, 2.04.2017

Laureatka miejskich eliminacji – Iga Kusztal 6b


Konkurs Polonistyczny zorganizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Laureat etapu wojewódzkiego – Jakub Szerega 6e


Osiągnięcia matematyczne

 

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

23.11.2016

Wynik bardzo dobry – Julia Makarewicz 5, Aleksandra celińska 6c, Małgorzata Piskorz 6a, Anna Sędzicka 6, Laura Dąbrowska 6b, Zofia Piasecka 6d, Weronika Witan 6e