Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

Tradycyjne 1 września rozpoczęliśmy rok szkolny. W kilku turach odbyły się uroczystości inauguracyjne. W tym roku były one połączone z otwarciem nowego, szkolnego boiska.

Oczywiście nie zabrakło chwil zabawy, aby w ten nowy rok pracy wkroczyć łatwiej. Najstarsze klasy odgadywały ukryte pod krzesłami hasło. Młodsi wypisywali swoje postanowienia na ten rok szkolny, rysowali wakacyjne wspomnienia kolorową kredą na boisku, sadzili drzewka.

Najwięcej radości przyniosła inauguracja roku szkolnego dla klasy „0” i klas pierwszych. Dzieci i zaproszeni goście – Przewodniczący Rady Miasta Otwocka, Dariusz Kołodziejczyk, Prezydent Miasta Otwocka, Zbigniew Szczepaniak, Wiceprezydent Edward Zdzieborski i wiele innych znaminitych osób – w wyobraźni przenieśli sie do Akademii Pana Kleksa i uczestniczyli w lekcji bańkologii. Ile frajdy sprawiło puszczanie baniek. Na zakoczenie uroczystości wszyscy udali się na nowe boisko szkolne. Po przecięciu wstęgi i poświęceniu obiektu przez ks. Wiesława Chudzika SAC – Proboszcza Parafii Zesłania Ducha Świętego, w niebo poszybowały kolorowe balony. Obwieściły one światu, że właśnie naukę w naszej szkole rozpoczęło spore grono pierwszaków.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w galerii.