Konkurs Baśniowy

Powiatowy Konkurs BaśniowyW czwartek 27 maja odbył się finał VII Otwockiego Powiatowego Konkursu Baśniowego, który został zorganizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 96 im. Świętej Rodziny w Otwocku. Tegorocznym motywem przewodnim prac literacko-plastycznych była przyjaźń. Uczniowie wykonywali prace indywidualnie lub w zespołach. Łącznie w konkursie wzięło udział ponad 80 uczniów z terenu powiatu otwockiego. Wśród laureatów byli uczniowie z kl. 5d naszej szkoły.

I miejsce
zdobyła praca pt. „Przypominajka” przygotowana przez Darię Winiarek i Olgę Kaczmarczyk
II miejsce przyznano Zuzannie Zalewskiej i Katarzynie Antolak za baśń pt. „Pluszowy piesek”
Wyróżnienia otrzymali: Kornelia Kamińska, Aleksandra Szczęsna, Karolina Jaworska, Wojciech Skorupski.

Prace konkursowe powstały pod opieką p. Renaty Balcerzak.

Laureatom serdecznie gratulujemy!