Aktualności

Bezpłatne szkolenia komputerowe

Miasto Otwock zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców woj. mazowieckiego”. Projekt skierowany jest do mieszkańców Otwocka w wieku 25+, którzy zainterersowani są podniesieniem kompetencji cyfrowych. Tematyka szkoleń do wyboru:

  1. „Rodzic w sieci” — 12 szkoleń
  2. „Mój biznes w sieci” — 5 szkoleń
  3. „Kultura w sieci” — 7 szkoleń

Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu. Szkolenia odbedą się w trzech otwockich szkołach: SP2, SP4, SP5. Wszystkie zorganizowane będą w trybie dwóch dni po 8 godz. szkoleniowych (45 min.) w soboty i niedziele. Uczestnicy będą mieli zagwarantowane przerwy kawowe i obiad.

Osoby zainteresowane projektem proszone są o zgłaszanie się do Biura Funduszy Zewnętrznych UM Otwock: ul. Krucza 5, tel. 22 788 04 02, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po otrzymaniu zgłoszenia koordynator projektu skontaktuje się z uczestnikami w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących terminu oraz miejsca prowadzenia szkolenia.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednym module szkoleniowym. Liczba miejsc jest ograniczona.

Drukuj E-mail