Autobusy szkolne

Informujemy, że za organizację dowozu dzieci do szkoły i za przygotowanie rozkładu jazdy autobusów szkolnych odpowiedzialna jest Oświata Miejska w Otwocku.
Rozkład obowiązuje od dnia 11 września 2017 roku.
 

PRZYWÓZ DO SZKOŁY

Trasa I

7.00 – ul. Samorządowa (Baza Remondis)
7.02 – ul. Majowa (przystanek P15)
7.15 – Szkoła Podstawowa nr 7
7.30 – Szkoła Podstawowa nr 8
7.40 – Szkoła Podstawowa nr 3
7.42 – ul. Żeromksiego (przystanek ZTM Reymonta 01)
7.43 – ul. Żeromksiwego przy ul. Borowej
7.45 – ul. Samorządowa (Baza Remondis)
7.47 – ul. Czaplickiego (przy aptece)
7.50 – Szkoła Podstawowa nr 12

Trasa II

7.00 – Osiedle Ługi (ul. Bpa Mizołka przy sklepei LD)
7.10 – Szkoła Podstawowa nr 12
7.13 – Szkoła Podstawowa nr 2
7.15 – ul. Warszawska (parking przy kościele)
7.20 – ul. Reymonta przy ul. Piłsudskiego
7.23 – ul. Narutowicza (przy ul. Tatrzańskiej, szpital MCLChPiG)
7.28 – Szkoła Podstawowa nr 9
7.30 – ul. Narutowicza (Świerk – pętla autobusowa)
7.32 – Szkoła Podstawowa nr 9
dalej ulicą Narutowicza
7.42 – Szkoła Podstawowa nr 2
7.50 – Szkoła Podstawowa nr 12


POWRÓT DO DOMU

Trasa I

14.00 – Szkoła Podstawowa nr 12
14.02 – Szkoła Podstawowa nr 2
14.05 – ul. Narutowicza (kościół)
14.07 – ul. Narutowicza (przedszkole)
14.08 – ul. Narutowicza (przy ul. Tatrzańskiej, szpital MCLChPiG)
14.10 – ul. Reymonta (szpital)
14.12 – ul. Reymonta (Wioska Szwajcarska)
14.15 – ul. Żeromskiego (przystanek ZTM Reymonta 01)
14.16 – ul. Żeromskiego przy ul. Borowej
14.17 – ul. Samorządowa (Baza Remondis)
14.19 – ul. Czaplickiego (apteka)
14.35 – Szkoła Podstawowa nr 3
14.45 – Wólka Mlądzka (przystanek autobusowy)
14.49 – Wólka Mlądzka (kościół)
14.53 – Szkoła Podstawowa nr 8
15.05 – Szkoła Podstawowa nr 8
15.25 – Szkoła Podstawowa nr 7
15.50 – Szkoła Podstawowa nr 3
16.10 – Wólka Mlądzka

Trasa II

13.00 – Szkoła Podstawowa nr 12
13.05 – Szkoła Podstawowa nr 2
13.10 – ul. Narutowicza (przy przedszkolu)
13.12 – ul. Narutowicza (przy ul. Tatrzańskiej, szpital MCLChPiG)
13.15 – ul. Reymonta (Wioska Szwajcarska)
13.20 – ul. Żeromskiego (przystanek ZTM Reymonta 01)
13.25 – ul. Żeromskiego przy ul. Borowej
13.30 – ul. Samorządowa (Baza Remondis)
13.35 – ul. Czaplic kiego (przy aptece)
13.40 – Szkoła Podstawowa nr 3

15.40 – Szkoła Podstawowa nr 12 – odjazd w kierunku Osiedla Ługi

15.55 – Szkoła Podstawowa nr 12
16.00 – Szkoła Podstawowa nr 2
16.03 – ul. Narutowicza (kościół)
16.05 – ul. Narutowicza (przy przedszkolu)
16.08 – ul. Narutowicza (przy ul. Tatrzańskiej, szpital MCLChPiG)
16.10 – ul. Reymonta (szpital)
16.12 – ul. Reymonta (Wioska Szwajcarska)
16.15 – ul. Żeromskiego (przystanek ZTM Reymonta 01)
16.20 – ul. Żeromskiego przy ul. Borowej
16.25 – ul. Samorządowa (Teklin przy sklepie)