Aktualności

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

Zajęcia dla klas młodszych (1–3)

L.p.

Tytuł zajęć

Osoba prowadząca

Termin

Sala

1.

„Być Apostołem” – przygotowanie do konkursu

Przywara Marcin, ks.

śr. 13.50–14.35, czw. 14.40–15.25

P2

2.

Baw się z nami w origami (kl. 1–3)

Mielańczuk Hanna

pn. 8.50–9.55

28A

3.

Co mi w duszy gra

Lenartowicz Joanna

pn. 13.00–14.00

świetlica

4.

Czytanie jest podróżą, a książka mapą

Suchcicka Anna

wt. 12.30–13.30

biblioteka

5.

Ćwiczenia ręki

Pacek Małgorzata

śr. 12.55–13.40

12C

6.

Dobry początek dnia

Solarewicz Beata

pn. 7.00–8.00

świetlica

7.

English class (kl. 3)

Rogulska Renata

wt. 11.45–12.30

28A

8.

Fascynujący świat przyrody – zajęcia przyrodnicze

Majchrzak Krzysztof

wt. 9.00–10.00

świetlica

9.

Gimnastyka głowy i języka

Pucyńska Dorota

wt. 11.45–12.30

28A

10.

Gimnastyka korekcyjna

Pacek Małgorzata

pn. 15.30–16.15

12C

11.

Gnieciemy, lepimy, kleimy – zajęcia plastyczne

Majchrzak Krzysztof

pn. 9.00–10.00

świetlica

12.

Gry i zabawy ortograficzne

Kałasa-Fergińska Bożena

czw. 11.45–12.30

23A

13.

Inteligencja emocjonalna

Mazek Agata

czw. 10.40–11.25

stołówka

14.

Jestem dobrym uczniem – ćwiczenia z kaligrafii

Mazek Agata

wt. 14.40–15.25

26A

15.

Każdy może być dobrym uczniem

Skorupska Jolanta

wt. 12.55–13.40

28A

16.

Koło teatralne

Bogucka Anna

czw. 17.00–18.30

 

17.

Komputerowe opowieści – programowanie. Gry i zabawy logiczne

Szczęśniak Beata

czw. 13.50–14.35 wt. 12.55–13.40

17A

18.

Łamigłówki matematyczne

Konieczna Dorota

śr. 11.45–12.30

25A

19.

Łamigłówki mądrej główki

Kamińska Agnieszka

śr. 11.45–12.30

24A

20.

Matematyczne zmagania (kl. 3)

Rosłoniec Mariola

śr. 12.55–13.40

 

21.

Matematyka z plusem

Kałasa-Fergińska Bożena

pt. 9.45–10.30

28A

22.

Mądre dziecko

Pucyńska Dorota

pn. 13.50–14.35

17A

23.

Mistrz ortografii

Szymańska Magdalena

czw. 8.55–9.35

25A

24.

Mole książkowe

Zawada Karolina

śr. 8.50–9.35

11C

25.

Origami (kl. 1–3)

Dudziak Katarzyna

pt. 11.45–12.30

14C

26.

Ortografia na wesoło

Szczęśniak Beata

pn. 12.55–13.40

23A

27.

Ortografia nie musi być trudna

Skorupska Jolanta

pt. 9.45–10.30

25B

28.

Plastyczne szaleństwo

Walędzik Joanna

pt. 10.00–11.00

świetlica

29.

Podróż do krainy wyobraźni

Solarewicz Beata

wt. 11.00–12.00

świetlica

30.

Podróże małe i duże po dziecięcej literaturze – zajęcia czytelnicze

Szymańska Magdalena

czw. 9.45–10.30

25A

31.

Podróże małe i duże zajęcia czytelnicze

Pec Lidia

śr. 8.50–9.35

biblioteka

32.

Pomocniczek naukowy

Walędzik Joanna

czw. 15.00–16.00

świetlica

33.

Porusz umysł

Szklarek Anna

czw. 13.00–14.00

świetlica

34.

Ręko i głowo, rozwijaj się zdrowo

Guć Greta

pn. 10.30–11.30 śr. 8.00–9.00

świetlica

35.

Rusz głową – zajęcia twórczego myślenia

Ostrowska Joanna

wt. 12.55–13.40, śr. 12.55–13.40

18A

36.

Szachy na wesoło (kl.2)

Dobrowolska Anna

śr. 9.45–10.30

stołówka

37.

Umiem więcej

Kamińska Agnieszka

wt. 10.40–11.25

28A

38.

W krainie baśni – zajęcia czytelnicze

Zawada Karolina

wt. 10.40–11.25

13C

39.

Wesoła matematyka (kl. 1)

Owczarczyk Katarzyna

pn. 10.40–11.25

25B

40.

Wesoła ortografia

Konieczna Dorota

pt. 13.50–14.35

25A

41.

Wesoła ortografia

Szaciłło Katarzyna

śr. 11.45–12.30

24A

42.

Wesoły język polski (kl. 1)

Owczarczyk Katarzyna

czw. 11.45–12.30

28A

43.

Wyspa Matematyka

Szaciłło Katarzyna

czw. 14.40–15.25

24A

44.

Z ortografią za pan brat

Rosłoniec Mariola

pn. 11.45–12.30

 

45.

Zabawy ruchowe

Szklarek Anna

pn. 10.00–11.00

świetlica

46.

Zabawy ze słowem

Suchcicka Anna

pn. 11.00–12.00

biblioteka

47.

Zajęcia logopedyczne (kl. 1–3)

Wysoczańska Joanna

wt. 8.00–8.45 czw. 8.00–8.45

16C

48.

Zajęcia matematyczne

Marczak Renata

śr. 10.40–11.25

stołówka

49.

Zajęcia plastyczne

Wiącek Ewelina

pn. 8.00–9.30

świetlica

50.

Zajęcia socjoterapeutyczne

Kołodziejczyk Katarzyna

wg indywidualnych potrzeb

19C

51.

Zajęcia socjoterapeutyczne

Orzechowska Agata

wg indywidualnych potrzeb

19C

52.

Zajęcia z gramatyki i ortografii

Marczak Renata

czw. 13.50–14.35

14A

53.

Zdrowo, kolorowo – szukamy sposobu, żeby się nie nudzić

Lenartowicz Joanna

wt. 10.00–11.00

świetlica

 

Zajęcia dla klas starszych (4–7)

L.p.

Tytuł zajęć

Osoba prowadząca

Termin

Sala

54.

„Być Apostołem” – przygotowanie do konkursu

Przywara Marcin, ks.

śr. 13.50-14.35, czw. 14.40-15.25

P2

55.

„Dwunastnica" – gazetka szkolna

Ducin Małgorzata

czw. 14.40-15.25

2A

56.

Angielski na szóstkę (kl.4)

Kiełtyka Monika

czw. 12.55-13.40

23A

57.

Baw się z nami w origami (kl. 4–7)

Mielańczuk Hanna

pn. 8.00 - 8.45

28A

58.

Bawimy się w teatr

Szaciłło Andrzej

czw. 12.55-13.40

16A

59.

Czytam i piszę – język angielski

Wiśniewska Katarzyna

wt. 12.55-13.40

18A

60.

Ćwiczenia logicznego myślenia (kl.4)

Kamińska Bogumiła

wt. 8.50-9.35

21B

61.

Ćwiczenia logicznego myślenia (kl.6)

Kamińska Bogumiła

wt. 8.00-8.45

11B

62.

Ćwiczenia sprawnego liczenia (kl.6)

Zbysińska Irena

czw. 12.55-13.40

21B

63.

Ćwiczenia sprawnego liczenia (kl.7)

Zbysińska Irena

wt. 13.50-14.35

15A

64.

Ćwiczymy pamięć

Basek Hanna

pt. 12.55-13.40

5A

65.

Dociekliwy przyrodnik

Bany Beata

pt. 13.50-14.35

22B

66.

Easy English (kl.4)

Majewska Joanna

śr. 8.00-8.45

3B

67.

Easy English (kl.4)

Majewska Joanna

pt. 11.45-12.30

3B

68.

English class ( kl. 4)

Rogulska Renata

śr. 12.55-13.40

3B

69.

English studies (kl.7)

Kamińska Michalina

pn. 8.00-8.45

3A

70.

Giętki język

Dąbrowska-Dakus Agnieszka

pt. 13.50-14.35

IB

71.

Gramatyka, co z głowy nie umyka

Dorsz Anna

pt. 8.00-8.45

IB

72.

Gry dramatyczne, zabawy ruchowe, ćwiczymy gesty i słowa

Szaciłło Andrzej

czw. 13.50-14.35

16A

73.

Harcerska przygoda

Bany Beata

ndz. 17.00

 

74.

Historia inaczej – klub filmowy

Wojciechowska Anita

pt. 14.35-15.25

13B

75.

Język polski na 5+

Dorsz Anna

śr. 12.55-13.40

16A

76.

Języki obce nie są nam obce

Wojciechowska Marta

czw. 8.00-8.45 pt. 8.50-9.35

17C

77.

Klub Espana

Kierska Ewa

śr. 14.40-15.25

6A

78.

Klub miłośników polszczyzny

Dąbrowska-Dakus Agnieszka

wt. 14.40-15.25

IB

79.

Klub Sherlocka Holmesa (kl.6)

Kamińska Michalina

czw. 12.45-13.30

3B

80.

Koło historyczne

Szelenbaum Anna

pn. 14.40-15.25

13B

81.

Koło języka niemieckiego

Kierska Ewa

pt. 15.30-16.00

6A

82.

Koło muzyczne

Bąk Elżbieta

czw. 13.50- 14.35 pt. 14.40-15.25

6A

83.

Krasomówca zawsze w modzie

Basek Hanna

pn. 13.50-14.35

5A

84.

Krzyżówki, rebusy, gry biblijne

Bugaj Urszula, s.

czw. 9.45-10.30

P2

85.

Laboratorium – koło przyrodnicze (kl.4)

Knotek Justyna

śr. 13.50-14.35

14B

86.

Laboratorium młodego chemika

Szyszko Danuta

czw. 14.40-15.25

24B

87.

Magiczna chemia

Szyszko Danuta

wt. 14.40-15.25

24B

88.

Malarskie opowieści

Ćwiek Joanna

pt. 14.30-16.00

4B

89.

Matematyczne przygody (kl.4)

Winnicka Irena

wt. 13.50-14.35

6A

90.

Matematyczne przygody (kl.5)

Winnicka Irena

czw. 13.50-14.35

15A

91.

Matematyka na 6

Kalińska-Soćko Katarzyna

pt. 14.40-15.25

14B

92.

Matematyka z plusem (kl.6)

Kalińska-Soćko Katarzyna

pt. 13.50-14.35

14B

93.

Mistrz matematyki (kl. 4)

Dudziak Katarzyna

pn. . 8.00-8.45

14C

94.

Młody technik

Żurawski Dariusz

wt. 12.55-14.35

2B

95.

Ojczysty – dodaj do ulubionych (kl.6)

Zygmunt Katarzyna

śr. 12.55-13.40

11B

96.

Otwarta pracownia komputerowa

Ducin Małgorzata

śr. 14.40-15.25

2A

97.

Podróże z książką

Pec Lidia

wt. 10.40-11.25

biblioteka

98.

Polubić historię

Szelenbaum Anna

sb. 10.00-10.45

13B

99.

Przewodnik po Biblii – koło biblijne

Bugaj Urszula, s.

śr. 8.50-9.35

P2

100.

Szkolne Koło Caritas

Sztuka Sylwia, s.

pn. 11.45- 12.30 czw. 14.40-15 -25

PI

101.

Z angielskim za pan brat (kl.5)

Kiełtyka Monika

czw. 8.00-8.45

23A

102.

Zajęcia socjoterapeutyczne

Kołodziejczyk Katarzyna

wg indywidualnych potrzeb

19C

103.

Zajęcia sportowe

Jaworski Igor

wt. 13.50-14.35 czw. 13.50-14.35

s. gimn.

104.

Zajęcia sportowe

Tereszczyński Mateusz

śr. 13.50-15.25

s. gimn.

105.

Zajęcia sportowe  (kl. 5 dz.)

Raczkowska Ewa

czw. 13.50-14.35

 

106.

Zajęcia sportowe  (kl. 6 dz.)

Raczkowska Ewa

czw. 14.40-15.25

 

107.

Zajęcia sportowe (kl. 7 chł.)

Skolimowski Krzysztof

wt. 15.30-16.15, śr. 15.30-16.15

 

108.

Zajęcia sportowe (kl.7)

Dobrowolska Anna

śr. 14.40-15.25

s. gimn.

109.

Zajęcia teatralne

Zygmunt Katarzyna

pn. 8.15-9.00

11B

110.

Zręczne ręce – zajęcia plastyczno-techniczne

Niewińska Agnieszka

pt. 12.55-13.40, czw. 14.40-15.25

7A

 

 Drukuj  Email